O firmie

Domowa Dżungla powstała przede wszystkim z miłości do roślin. Tych małych i dużych, kapryśnych i łatwych w obsłudze, egzotycznych i takich, które towarzyszyły już naszym babciom. Chcemy z Wami dzielić się tą pasją i pomóc zapełnić Wasze prywatne domowe dżungle.

Wierzymy, że rośliny we wnętrzu każdego domu przynoszą spokój, tworzą przyjazną atmosferę i przywracają nas naturze, której tak bardzo potrzebujemy.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w pielęgnacji roślin. Do naszych roślin dostarczamy mailowo darmowe, krótkie poradniki ich uprawy. Służymy również radą w czasie dalszej hodowli. Dbamy o zdrowie naszych podopiecznych, zanim trafią w Wasze ręce. Rośliny paszportujemy, zgodnie z literą prawa oraz figurujemy w rejestrze podmiotów profesjonalnych Państwowego Inspektoratu Roślin i Nasiennictwa. 

W pakowaniu roślin staramy się wykorzystywać materiały ekologiczne, nie zaniedbując jednak bezpieczeństwa roślin. W przypadku wysyłki w  niższych temperaturach do opakowania dodany zostanie także heat-pack, który pozwoli roślinie uniknąć przemarznięcia.

 

Znajdziecie nas również na Instagramie i Facebooku.

 

Rozgośćcie się w naszej Dżungli :)!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl